Wywóz gruzu Kraków

Chcesz wywieźć gruz w Krakowie? Podejmiemy się tego zadania, bo jesteśmy najlepsi w branży.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi pracowników, zapewniamy wysokiej jakości usługi wywozu gruzu w Krakowie. Świadczymy usługi, które są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Usługi wywozu gruzu świadczymy na terenie miasta Krakowa i w okolicznych miejscowościach. Zapewniamy odbiór gruzu samochodami dostawczymi, a odpady samodzielnie znosimy i ładujemy. Po zakończonej pracy pozostawiamy ład i porządek.

Zależy nam na ochronie środowiska, przestrzegając ścisłych wytycznych dotyczących gospodarki odpadami. Oferujemy usługi utylizacji gruzu dostosowane do Twoich potrzeb – usługi świadczymy dla klientów indywidualnych, jaki i współpracujemy z firmami.

Jesteśmy wiarygodni i godni zaufania – mamy już ponad 20 lat doświadczenia w branży usługowej na terenie Krakowa. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat szczegółów usług wywozu w Twojej okolicy!

Możemy również wykonać wycenę usługi. Dowiesz się, ile kosztowałoby usunięcie gruzu z działki lub po remoncie ma terenie Krakowa i w okolicznych miejscowościach. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz na naszej stronie internetowej, a my odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie. Szybko, łatwo i przede wszystkim tanio!

Informacje dodatkowe:

Usługi wywozu gruzu i utylizacji w Krakowie świadczymy za pomocą samochodów dostawczych. Samochody mają ładowność do 2 ton ciężkich materiałów. Jest to alternatywa dla popularnych kontenerów.

Zabieramy następujące odmiany gruzu:

 • po remoncie i budowie
 • gruz ceglany
 • żwir
 • kamień
 • gruz betonowy
 • ceramika
 • ziemia

Ponadto zabieramy również:

 • drewno
 • szyby
 • folię budowlaną i inne elementy plastikowe
 • metale kolorowe (aluminium, miedź, cynk) oraz stal i żelazo

Cena wywozu gruzu w Krakowie

Koszty wywozu gruzu w Krakowie w 2022 roku wciąż rosną w związku podwyższonymi opłatami za odbiór odpadów na wysypiskach śmieci, czy rosnącymi cenami paliw. W przypadku wyceny odbioru gruzu powstałego po remoncie lub budowie, największe znaczenie ma ilość odpadów i rodzaj gruzu. W przypadku gruzu zmieszanego ze śmieciami i innymi odpadami, jest to zazwyczaj wyższy koszt. Ostatnim czynnikiem mającym wpływ na koszt wywozu gruzu jest odległość, jak nasz dzieli od miejsca odbioru odpadów. Ceny wywozu gruzu w Krakowie zaczynają się już od 150 zł, ale każda usługa jest wyceniana indywidualnie dla każdego klienta.

Remontujesz, budujesz lub robisz porządki w Krakowie?

Już nie musisz szukać, bo mamy ofertę idealną dla Ciebie! Wystarczy, że się skontaktujesz z nami. Wybierz rzetelnego, sprawdzonego partnera, na którym możesz polegać. Umów się na wygodny dla Ciebie termin, a my przyjedziemy i posprzątamy lokal lub działkę. Nie musisz się o nic martwić, my wszystkim się zajmiemy. Masz pytania, wątpliwości dotyczących naszych usług? Napisz lub zadzwoń. Pomożemy!

Wywóz gruzu Kraków