Oferta na odbiór gruzu i śmieci

WYWÓZ GRUZU, ODPADÓW I ŚMIECI W KRAKOWIE

NISKIE CENY WYWOZU

Z nami zaoszczędzisz, ponieważ oferujemy usługi wywozu w Krakowie w bardzo przystępnych cenach

JESTEŚMY TERMINOWI

Ustalisz datę wywozu w dogodnym dla siebie terminie, a my przyjedziemy we wskazane miejsce w ustalonym dniu

GWARANCJA SOLIDNOŚCI

Warto nam zaufać, ponieważ działamy już ponad 20 lat na rynku usług wywozu i transportu

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Zapewniamy kompleksową usługę wywozu gruzu, odpadów i śmieci wraz z załadunkiem i sprzątaniem po pracach

Zakres usług wywozu w Krakowie i okolicach:

 • wywóz gruzu
 • wywóz odpadów
 • wywóz śmieci
 • usuwanie pozostałości po budowie (ziemia, gruz, inne odpady)
 • sprzątanie terenów zielonych
 • porządkowanie ogrodów i działek
 • wywóz odpadów poremontowych
 • wywóz odpadów pobudowlanych
 • likwidacje i opróżnianie mieszkań
 • sprzątanie lokali, pomieszczeń
 • opróżnianie piwnic, strychów
 • utylizacja starych mebli Kraków
 • wywóz niepotrzebnych rzeczy
 • odbiór surowców wtórnych (makulatura, karton, drewno, złom)
 • odbiór zużytego sprzętu RTV i AGD
 • likwidacje dzikich wysypisk
 • pozostałe usługi porządkowe

Świadczymy szeroki zakres usług związany z wywozem niepotrzebnych rzeczy na terenie Krakowa, jak i w gminach położonych w okolicach miasta Krakowa. Po odbiór odpadów przyjedziemy samochodem, który pomieści 16 metrów sześciennych odpadów lekkich lub wagowo w przypadku odpadów ciężkich typu ziemia i gruz, do 2 ton ładowności.

W ramach usług zapewniamy zniesienie i załadunek przygotowanych odpadów, a po zakończeniu prac pozostawiamy porządek. Pomieszczenia i place będą gotowe do dalszych prac remontowych lub budowlanych. Usługi są wykonywane terminowo według wcześniejszych ustaleń.

Nasze usługi to alternatywa dla kontenerów, które zajmują miejsce, często wymagają pozwolenia na postawienie, trzeba do nich samodzielnie znieść i załadować odpady, jak i nie wszystkie odpady można tam wrzucać, np. elektronikę. Nasi pracownicy wykonają prace związane z wywozem odpadów bardzo szybko, co pozwoli na prowadzenie dalszych prac remontowych czy budowlanych.

W zakresie usług znajdziecie Państwo wywóz gruzu w Krakowie, odbiór odpadów po remontach i budowach, a także inne śmieci, których nie można wrzucać do osiedlowych śmietników. Przygotowujemy również różne pomieszczenia pod dalsze prace remontowe i wykończeniowe.

Odbieramy również odpady wielkogabarytowe na terenie Krakowa i okolic, jak np. meble. Domontujemy i znosimy szafy, łóżka, kanapy, materace, fotele, stoły, biurka, meblościanki, wyposażenie łazienek, meble kuchenne, drzwi, okna, krzesła, dywany i wiele innych przedmiotów z domów, mieszkań i biur o większych gabarytach.

Odbieramy także sprzęt elektryczny i elektroniczny na terenie Krakowa i w miejscowościach 40 km od granic miasta. Jeśli masz starą, zepsutą i niepotrzebną lodówkę, pralkę, kuchenkę, zmywarkę, telewizor czy inny sprzęt domowy, który zagraca pomieszczenia, to odbierzemy go i poddamy utylizacji.

Nasze usługi są przeznaczone dla klientów prywatnych, firm, instytucji, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Sprawdź różnice między kontenerem, a wywozem samochodowym

KONTENER WYWÓZ SAMOCHODOWY
Zapłacisz za wynajem całego kontenera, obojętnie czy zapełniony jest cały, czy tylko częściowo. U nas płacisz jedynie za ilość zgromadzonych odpadów.
Nie wszystko można wrzucać do kontenera. Dla nas to nie problem, gdyż fachowo zajmujemy się sortowaniem i utylizacją.
Do kontenera musisz sam znieść i wrzucić wszystkie odpady. My wykonujemy całą pracę w cenie usługi.
Często potrzebne jest pozwolenie od Miasta, wspólnoty, Zarządu Infrastruktury Komunalnej czy spółdzielni mieszkaniowej na postawienie kontenera. Czasami też wymagana jest dodatkowa opłata za zajęcie drogi gminnej lub powiatowej. Załadowanie odpadów na samochód zajmuje zazwyczaj jedynie do 1 godziny czasu i nie wymagane są żadne pozwolenia, czy dodatkowe opłaty.
Pozwolenie wydawane jest zazwyczaj w przeciągu kilku lub kilkunastu dni.
Aby dostać pozwolenie, zazwyczaj trzeba osobiście udać się do danego urzędu, gdyż sprawy tej nie załatwimy telefonicznie, mailem lub przez faks.
Do stojącego kontenera podrzucają swoje śmieci przypadkowe osoby i sąsiedzi. Przy wywozie samochodowym nie ma takiej możliwości.
Na kontener potrzeba wygospodarować trochę miejsca, a często zajmuje on część chodnika, bramę, wjazd lub przejście. Potrzebne jest jedynie tymczasowe miejsce na samochód dostawczy. Może to być miejsce trochę oddalone od budynku, a zniesieniem odpadów zajmiemy się sami.
Kontener niszczy podłoże, kostkę brukową, granitową, czy zieleń. Dbamy o otoczenie i zieleń. Zawsze sprzątamy po wykonaniu naszej usługi – nie musisz ponosić żadnych dodatkowych kosztów.
Niezbyt estetyczny kontener będzie stał, dopóki nie odbierze go dostawca. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują usługę szybko i sprawnie. Zazwyczaj załadunek trwa nie więcej niż 1 godzinę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty