Wywóz odpadów poremontowych Kraków

Specjalizujemy się w kompleksowym wywozie pozostałości po remoncie domu, mieszkania lub innych pomieszczeń.

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1996 roku. Nieprzerwanie świadczymy najwyższej jakości usługi wywozu w Krakowie i okolicach, przy czym oferujemy niskie ceny i dogodne terminy.

Przyjeżdżamy po odpady poremontowe pojazdami o ładowności do 2 ton. W przypadku rzeczy lekkich, ładowność to 16 m3. Zabieramy praktycznie wszystkie odpady po remoncie, pracach rozbiórkowych i wyburzeniowych. Przy czym płacisz jedynie za ilość oddawanych odpadów, a nie za cały kontener, niezależnie ile się w nim znajdzie odpadów. Znosimy i ładujemy, a po wykonanej pracy sprzątamy pomieszczenia.

Realizujemy usługi odbioru odpadów poremontowych dla firm i instytucji, jak i klientów indywidualnych.

Zadzwoń 511 039 071

Zdjęcie remont, cegły

Samochodowy odbiór gruzu czy kontener?

Odpady poremontowe wywozimy samochodami dostawczymi, które w porównaniu do kontenerów nie wymagają pozwolenia na postawienie na terenie wspólnej nieruchomości. Nasza cena wywozu zależy od ilości oddawanych odpadów po wykonanym remoncie lub pracach budowlanych. W przypadku kontenera opłata jest stała i niezależna od posiadanych odpadów. Niektóre firmy doliczają również opłaty poza cennikiem za niestandardowe odpady lub za wydłużony czas wynajmowania kontenera.

Jeśli chodzi o wywóz odpadów poremontowych za pomocą samochodów dostawczych, całkowita wycena jest wykonywana przed realizacją usługi. Ustalamy dogodny termin, przyjeżdżamy i zabieramy wskazane lub przygotowane odpady. Szybko, sprawnie i bez dodatkowych formalności.

Jakie odpady poremontowe zabieramy?

Odbieramy różnego rodzaju pozostałości po pracach remontowych, budowlanych i rozbiórkach. Remontujesz łazienkę, sypialnię, pokój dzienny, kuchnię lub poddasze, my zajmiemy się odbiorem i utylizacją Twoich odpadów. Swoją ofertę kierujemy również do firm, dlatego jeśli remontujesz biuro, lokal użytkowy lub pomieszczenie magazynowe, to zapytaj o naszą ofertę.

Przykładowa lista odpadów poremontowych, które odbieramy:

  • po remoncie: łazienki, kuchni, salonu, pokoju, poddasza, biura, lokalu użytkowego, pomieszczenia magazynowego
  • po wyburzaniu ścianek działowych
  • po rozbiórce: pieca kaflowego, komina, podłogi
  • drzwi, futryny, okna, wanny, zlewy
  • pozostałe odpady: złom, cegły, pustaki, beton, drewno, gips, tynki, kafle, folie, tektury, styropian, panele, tapety

Gdzie świadczmy nasze usługi?

Nasze usługi wykonujemy na terenie Krakowa jak i w okolicznych miejscowościach do 30 km od granic miasta. Dojedziemy też w dalsze okolice po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Większość obsługiwanych przez nas miejscowości znajdują się na podstronie: Obsługiwane obszary

Jaka jest cena wywozu odpadów po remoncie?

Kalkulację wyceny usług przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta. Koszt usługi zależy od rodzaju odbieranych odpadów, ich ilości i kosztów dojazdu. Wycena wywozu jest przygotowywana całkowicie za darmo.

Uzyskaj niezobowiązującą wycenę usługi wywozu odpadów po remoncie w Krakowie lub okolicach – zadzwoń lub wypełnij nasz formularz wyceny.