Wywóz śmieci Kraków

Nasze tagi: tani Wywóz śmieci Kraków, transport śmieci Kraków, odbiór śmieci w Krakowie, usługi związane ze śmieciami w Krakowie i w okolicznych miejscowościach

Hasło „Wywóz śmieci Kraków” jest często wyszukiwane w naszej branży

Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się wywozem śmieci w Krakowie i okolicach, to jesteśmy do dyspozycji. Oferujemy kompleksowe usługi wywozu śmieci i innych odpadów. Zapewniamy odbiór pojazdami o kubaturze do 16 metrów sześciennych. Odbieramy różne ilości śmieci, bez względu czy masz ich mało czy dużo, czy też są to odpady gabarytowe.

Działamy w tej branży od ponad 20 lat i wiemy, jak dostarczać wysokiej jakości usługi. Na nas możesz polegać, nasze ceny są konkurencyjne, a powierzone prace wykonujemy szybko i niezawodnie. Śmieci i inne odpady samodzielnie znosimy i ładujemy, więc o to się już nie musisz martwić. Po wykonanej pracy dokładnie posprzątamy plac lub pomieszczenie.

Dbamy o ochronę środowiska, czyli przestrzegamy przepisów dotyczących gospodarowania odpadami. Utylizujemy większość odpadów, co ma duże znaczenie dla środowiska naturalnego. Usługi świadczymy dla osób prywatnych, jaki i współpracujemy z przedsiębiorstwami.

Wykonamy wycenę usługi wywozu śmieci w Krakowie. Wypełnij formularz, a dowiesz się ile będzie kosztować wywóz śmieci i innych odpadów z działki, budynku lub mieszkania w Krakowie lub w okolicznych miejscowościach. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza przez Ciebie, postaramy się jak najszybciej odpisać lub oddzwonić z dokonaną wyceną. Szybko, łatwo i tanio!

Informacje dodatkowe:

Usługę wywozu śmieci i utylizacji w Krakowie świadczymy za pomocą samochodów o ładowności do 16 metrów sześciennych. Jest to alternatywa dla popularnych kontenerów.

Zabieramy następujące rodzaje śmieci i odpadów:

 • styropian
 • makulatura (papier, karton, tektura, książki, gazety i czasopisma)
 • plastik
 • szkło białe i kolorowe (szyby, butelki, słoiki)
 • drewno
 • odpady zielone i biodegradowalne
 • folia
 • odpady wielkogabarytowe
 • meble
 • metale kolorowe (aluminium, miedź, cynk) oraz stal i żelazo
 • materiały tekstylne (ubrania)
 • sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. AGD, RTV)
 • opony
 • inne, nieujęte wyżej odpady

Nasza oferta dotyczy również likwidacji dzikich wysypisk.

Cena wywozu śmieci w Krakowie

Koszty wywozu śmieci w Krakowie w 2022 roku wciąż rosną w związku wyższymi opłatami za odbiór odpadów na wysypiskach śmieci, czy rosnącymi cenami paliw. W przypadku wyceny odbioru śmieci z działki lub budynku, największe znaczenie ma ilość odpadów i ich rodzaj. W przypadku odpadów, które można poddać recyklingowi, będzie to niższa kwota. Ostatnim czynnikiem, który ma wpływ na koszt wywozu śmieci jest lokalizacja odbioru śmieci. W przypadku odbioru w mieście Krakowie, jest to mniejsza kwota w porównaniu z miejscowościami przyległymi. Ceny wywozu śmieci w Krakowie zaczynają się już od 150 zł, ale każda usługa jest wyceniana indywidualnie dla każdego klienta.

Robisz porządek ze swoimi śmieciami?

Jesteśmy po to, żeby Ci w tym pomóc. Nasza oferta obejmuje odbiór wielu rodzajów śmieci w obrębie miasta Krakowa i okolic. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my wykonamy dla Ciebie odpowiednią wycenę usługi wywozu śmieci w Krakowie. Wybierz odpowiednią firmę z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać. Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin, a my zajmiemy się resztą – posprzątamy lokal lub działkę. Całością zajmujemy się kompleksowo, więc masz problem z głowy. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące naszych usług? Napisz lub zadzwoń teraz!

Wywóz śmieci w Krakowie