Opróżnianie piwnic Kraków

Przywróć swojej piwnicy nowe życie. Nie wiesz co zrobić z niepotrzebnymi przedmiotami, a przestrzeń w piwnicy staje się coraz bardziej klaustrofobiczna? Nasza ekipa doświadczonych specjalistów jest gotowa, by Ci pomóc! Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie opróżniania piwnic, mieszkań i innych pomieszczeń, dzięki którym odzyskasz cenną przestrzeń i zyskasz porządek. Niech piwnica stanie się miejscem funkcjonalnym i estetycznym – skorzystaj z naszej usługi i przekonaj się, jak łatwo można odmienić to pomieszczenie!

Piwnica przed i po wywozie gratów

Przygotowujesz się do remontu?

Masz już dość gratów i śmieci w swoich pomieszczeniach?

Chcesz opróżnić piwnicę lub inne pomieszczenie na terenie Krakowa lub okolic?

Zadzwoń do nas!

tel. 511 039 071

Może ktoś zostawił Ci w spadku ten cały bajzel i właśnie zaczyna Cię od tego boleć głowa. Często bywa problem z dużą ilością niepotrzebnych rzeczy, które były składowane z myślą „a może się przyda”. Gdy rzeczy przybywa to zaczyna brakować nam miejsca i zaczynamy się „dusić”. Często też nie mamy wyboru i chcemy się uporać z bałaganem jak najprędzej. Jednak nie zawsze jest możliwość szybkiego pozbycia się takich niepotrzebnych rzeczy. My to wiemy …

Dlatego oferujemy usługi sprzątania z gratów, czyli niepotrzebnych rzeczy i odpadów. Działamy na terenie całego Krakowa i okolicznych miejscowości. Wykonujemy usługi kompleksowe, czyli zabieramy wszystko to, co jest niepotrzebne, a na koniec zostawiamy czyste miejsce, które jest gotowe do dalszego użytkowania.

Wycenę i zakres prac ustalamy zawsze przed wykonaniem usługi, więc nic Cię nie zaskoczy. W dogodnym terminie i we wskazanym miejscu odbieramy niepotrzebne rzeczy, czyli opróżniamy pomieszczenia przeznaczone do posprzątania. Nasi pracownicy wyniosą wskazane rzeczy i zapakują do samochodu dostawczego. Nasze samochody mieszczą wagowo do 2 ton ciężkich rzeczy lub 16 metrów sześciennych rzeczy większych gabarytowo, jak np. szafy, meblościanki czy wersalki. Na koniec sprzątamy pomieszczenia po wykonanych pracach. Pomieszczenie jest gotowe do ponownego zagospodarowania. Prosto, szybko i sprawnie.

Nasza firma wykonuje usługi likwidacji:

 • piwnic
 • mieszkań
 • magazynów
 • biur
 • strychów
 • garaży
 • hal
 • i inne pomieszczenia

Odbieramy następujące niepotrzebne rzeczy:

 • meble gabarytowe (meblościanki, wersalki, kanapy, komody, stoły, stołki, regały, szafy, itp.)
 • sprzęt elektryczny i elektroniczny (RTV, AGD, komputery, ekrany komputerowe, telewizory i inne urządzenia)
 • makulatura (książki, gazety, czasopisma, tektura)
 • szkło (butelki, słoiki, szyby)
 • plastik
 • złom (stare narzędzia, zużyte części)
 • odpady budowlane

Cena opróżnienia piwnicy w Krakowie

Cena opróżnienia piwnicy zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest rodzaj niepotrzebnych gratów, które są przeznaczone do likwidacji. Część przedmiotów jest możliwa do utylizacji, ale pozostałe rzeczy należy oddać do specjalnych punktów zajmujących się odbiorem lub na składowisko odpadów. Drugim z czynników wpływających na cenę wywozu jest ilość odpadów pod względem masy czy gabarytów. Wpływ na cenę ma również odległość, jaką mają do przejechania nasi fachowcy, aby odebrać wszystkie odpady. Często się zdarza, że zabieramy niepotrzebne rzeczy z kilku punktów wskazanych przez klienta. Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie ze względu na zróżnicowane warunki odbioru i rodzaju gratów czy innych odpadów.

Zastanawiasz się ile wyniesie Cię taka usługa opróżnienia mieszkania lub piwnicy w Krakowie? Wykonujemy bezpłatną wycenę usługi przed wykonaniem prac. Koszt posprzątania, oczyszczenia lub opróżnienia Twojego lokalu lub pomieszczenia możemy określić po podaniu szczegółowych danych w formularzu wyceny usługi. Zapraszamy: